להלן מחירון הדברה של פורטל המדבירים.net

לכידת נחשים

350-550 ש"ח

הרחקת יונים

450-850 ש"ח (תלוי באורך)

הדברת פשפשים

250-430 ש"ח

  • המחירים עשויים להשתנות בהתאם לאופי העבודה
  • לכל מידע נוסף או נושאים לא ברורים  אתם מוזמנים להתקשר ונשמח לעזור בכל בעיה של מזיקים בבית או בעסק.

מדביר מוסמך בישראל ישמח להעניק לכם שירות וייעוץ טלפוני:
072-3341454

רוצים לחזור לבית נקי ממזיקים תוך שעה?

לאורך השנים האחרונות פותחו שיטות הדברה שונות ורבות וניתן ללמוד מכך שכמו בכל תחום, גם תחום זה הולך ומתפתח טכנולוגית. חברות ההדברה העושות שימוש בתכשירים איכותיים יותר ומכשירים מתקדמים ויקרים יותר, ככל הנראה יגבו מחיר הדברה גבוה יותר.

בכל הקשור לשירותי הדברה מחיר אינו משחק תפקיד ברוב המקרים, זאת בשל העובדה כי במזיקים השונים צריך לטפל ובהקדם.כאשר כל חרק, מכרסם או מזיק אחר עשויים לפקוד את סביבתנו, חשוב שנהיה מוכנים עם טלפון לקריאה מידית של חברת הדברה מקצועית באזור מגורינו.

מחירון הדברה משתני בהתאם לסוגי ההדברה השונים, בהתאם למקרה הספציפי, למחירון חברת ההדברה ועוד.

דוגמאות לסוגי הדברה שונים:


הדברה מחיר הוגן

הדברת נמלים – הנמלים חיוב במושבות ענקיות וכאשר אלו פוקדות את ביתנו קשה מאוד להיפתר מהן.מדביר מקצועי שיעשה שימוש בחומר הדברה איכותי, ידע לבצע את הריסוס בנקודות חשובות אשר ימנעו את מעבר הנמלים אל ביתכם ובתוכו.

הדברת פשפשים – אם יש לכם כלב או חתול בבית, סביר להניח שבאחד הטיולים בחוץ קפצו עליו מספר חברים לביקור. העניין הוא שביקור זה הוא קבוע ואלו מתרבים במהירות. אם הכלב מתגרד יתר על המידה – זהו סימן שצריך להזמין מדביר.

הדברת טרמיטים – הטרמיטים הנם מזיקים קטנים שכמעט ואינםם נראים לעין. על אף שאינם מזיקים לאדם מבחינה בריאותית,העובדה שהם ניזונים מעץ וחיים במושבות ענקיות, עשויים לגרום לריהוט בביתכם להפוך לארוחת בוקר, דבר שוודאי אנכם רוצים.

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן