תולעים הם אף פעם לא רצויים, הם דוחים וגורמים בחילה, התולעים יכולים להימצא במוצרי מזון, בפירות וירקות או בכל מזון אחר. יש גם תולעי עץ שצריך בשבילם הדברת תולעי עץ ברהיטים, כדי שלא יהרסו את הרהיטים. ועוד.

הדברת התולעים בבית

הדברת תולעים – טיפול בכל סוגי התולעים בבית

מתי תזמינו שירות של הדברת תולעים בבית? אם אתם רואים אותם יותר מידי משוטטים בבית ולא איזו תולעת אחת מסכנה שהשתרבבה לכם בטעות, כאשר התולעים נמצאים בהמוניהם אם זה במטבח אז ברור שתזדקקו בדחיפות לשרות של הדברת תולעים במטבח, כי שם במוקד האוכל זה הכי גרוע שהם יסתובבו ויאתרו כל מקור מזון כדי לפלוש אליו. במקרה כזה הדברת תולעים בבית תיתן לכם הרגשה בטוחה ורגועה ולא תצטרכו לחשוד בכל מאכל שמא מבקר שם כרגע מישהו שפלש בלי רשות.

הדברת תולעי עץ

אנחנו מכירים גם את תולעי העץ המזיקים ומכרסמים ברהיטים למיניהם ועושים נזק לכל רהיט מעץ. את התולעים הללו קשה מאוד לחסל וצריך מקצועיות רבה כדי לדעת איך לטפל בהם, ההדברה של תולעי עץ שונה מאוד מההדברה של תולעי מזון וחשוב להזמין אנשי מקצוע שיודעים לטפל דווקא בסוג המזיק הזה של תולעי העץ.

הדברת תולעים בגינה

כשמדובר בשירותי הדברה בגינה הדברת תולעים שמזיקות לצמחיה ולעצים אז יש לקרוא לחברה שמתמחה במיוחד להדברה בגינות כי באבחון של התולעים ובעצים הפגועים דורשת מקצועיות ומיומנות, ולא כל מדביר יודע לבדוק את זה, אז גם כאן צריך להתאים את המומחה.

הוראות לפני שמתחילים בהדברה

חשוב מאוד שלא יהיו דברי מאכל פתוחים באזור שאותו מדבירים. החומרים הכימיים והרעילים שאיתם עושים את ההדברה עלולים להשפיע גם על האוכל. אם בטעות השארתם דבר מאכל פתוח אל תחוסו עליו, זה לא חבל לזרוק, חבל יותר על הבריאות שלכם אפילו כאשר הסיכון הוא לא תמיד גדול.
כמו כן חשוב שלא לשהות במקום שבו מתבצעת ההדברה, המדבירים ימגנו את עצמם ואתם תתרחקו למשך מספר שעות עד שהחומר יתפוגג במעט ולא ישפיע עליכם, לעיתים כאשר נכנסים מוקדם מידי עלולים להסתחרר.

היכנסו ל'מדבירים נט' ותבחרו על פי אזור המגורים שלכם את המומחים שיטפלו בתולעים הלא רצויים בבית או בגינה.

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן