מדביר פרעושים מקצועי

בעיית הפרעושים הינה בין הנפוצות ביותר. על מנת לבצע הדברת פרעושים בצורה כמה שיותר יעילה, יש למצוא את המקור של הבעיה, ובנוסף, חשוב מאוד להבין את כל שלבי החיים של חרקים אלה, על מנת להתמודד עם כל אחד מהם בצורה יעילה ואפקטיבית, היום ורק דרך פעילות זו תאפשר לוודא שהפרעושים לא יחזרו. בנוסף, תמיד יש לנקוט בפעולות מניעתיות, למנוע כניסה של בעלי חיים מהרחוב ללא טיפול, או התקנת מלכודת פרעושים ישירות על גוף בעל החיים.

הדברת פרעושים – אילו פרעושים מציקים לבני האדם?

קיימים מספר סוגים וזנים של פרעושים. עם זאת, האחד שהכי מציק לאדם זה פרעוש החתולים. כשמו, סוג זה של החרק מתמקם בסביבת המחייה של החתול, מתקיים מהפסולת הביולוגית שלו. העקיצות ניכרות פעמים רבות גם בגופו של החתול, וגם של כל בני המשפחה. על מנת להתמודד עם סוג זה של פרעושים בבית, יש קודם כל לדאוג ולסדר את החתול שלכם, להביא אותו לווטרינר שיבצע מיגור כולל של כל הפרעושים בגופו של החתול. בשלב הבא, חשוב לנקות גם את האזור שלו בבית, משום שסביר להניח ששם נמצאים הפרעושים המצויים בשלבי חייהם המוקדמים. למעשה, ביצוע הדברת פרעושים בבית הינו הליך מורכב, שבו חייבים להשתתף כל בני הבית וגם ביצוע של תחזוקה בכל עת לאחר שהתופעה נעלמה.

שלבי החיים שלהם וכיצד מתמודדים עם כל אחד מהם

לפרעושים יש גלגל חיים שלם אותו הם יכולים לעבור במסגרת הבית שלכם ללא בעיה, ואם פספסתם אפילו יחידה אחת של פרעוש בשלביו המוקדמים – זה יכול להיות מספיק על מנת שהסיפור יחזור על עצמו.

שלבי החיים של פרעוש:

  • ביצית
  • רימה
  • גלם
  • פרעוש

שלבי החיים הראשונים מתקיימים במסגרת הפסולת הביולוגית. הביציות יכולות למצוא מסתור אפילו בסדק הקטנטן ביותר בקיר, ולאחר מכן להיאזן מהפסולת הביולוגית של החתול. לאחר שהפרעוש "הבשיל" הוא מסוגל לקלוט שעובר לידו בעל חיים כלשהו ולקפוץ עליו בצורה שבה הם ידועים, הרי יכולות הקפיצה של הפרעוש מדהימות כמעט כמו המשקלים שיכולים לשאת הנמלים – הרבה יותר מהגובה של הפרעוש והרבה יותר ממשקל הנמלה. עם זאת, בגלל שלבי החיים המהירים וכמעט בלתי נראים אלה, ביצוע הדברת פרעושים הינה תהליך מעמיק, שדורש גם עבודה של איש מקצוע איכותי, וגם שיתוף פעולה מלא של כל האנשים בבית.

שיטות הדברת פרעושים בבית

הדברת פרעושים על ידי מדביר מוסמך

הדברת פרעושים השלב הראשון, כפי שנאמר – זה ניקוי החתול או אזור הפסולת במקום (לעיתים יכול להיות שאין חתול ברשותכם, אך בגלל חתולי הרחוב בסביבה, בגינה או בכניסה לבית יש כל הזמן עדויות לפעילות שלהם, והן משמשות כקרקע פורה. במידה ונמצא מקור ראשוני להתפשטותם, מתבצעת הדברה נגד פרעושים נקודתית, או בכל הבית, בהתאם לחומר המצב. ביצוע ההדברה מתרחש בשני מרכיבים: ריסוס רעלנים וריסוס נגד פרעושים בעזרת חומר מעקבי גדילה, בכדי לעצור את התפתחות הפרעושים הנמצאים בשלבי רימה או גלם. שילוב בין השניים מאפשר את התוצאה הרצויה, בעוד עבודה אך ורק כנגד הפרעושים ה"בוגרים" לא תפתור את הבעיה, משום שלאחר תקופה קצרה, הביציות, הרימות והגלמים יהפכו לפרעושים בוגרים והמעגל יתחיל מחדש.

אמצעים נוספים שניתן לנקוט נגד פרעושים

אנשים רבים מחפשים אמצעים לבצע הדברת פרעושים בצורה אורגנית, משום שגרים בעלי חיים בבית, ודווקא הם נוטים לסבול מאוד מהרעלנים המסוכנים. בין מגוון האמצעים הקיימים להתמודדות עם מזיקים אלה ניתן למצוא תרסיסים המבוססים על רעלנים טבעיים, ואפילו בעלי ריח נעים, הלא אופייני לאמצעי ההדברה הנפוצים. מדביר פרעושים ברמה גבוהה תמיד יספק פתרונות מעשיים המתאימים ביותר לתנאים שלכם, לבית, לחיית המחמד וכו'.

בחירת איש מקצוע

טיפול בפרעושים בבית| הדברת פרעושים בחצר

אחד השלבים המשמעותיים ביותר בדרך להיפטר אחת ולתמיד מתופעת הפרעושים – זה בחירת איש המקצוע הנכון והמתאים למשימה. מלבד ציוד וניסיון, חשוב מאוד שהמומחה יעמוד בכל דרישות משרד הבריאות והתקנים המקובלים בתחום ויבצע את העבודה כנדרש, ינקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים, וידריך בצורה מדויקת וברורה כיצד להתנהל במהלך פרעושים הדברה מוצלחת.

הדברת פרעושים מחיר – באינטרנט ניתן למצוא מידע נרחב ויעיל ביותר על כל סוגי ההדברות. באתר האינדקס " הדברת פרעושים המדבירים נט" תמצאו עצות מועילות לביצוע הדברות, אנשי מקצוע מובילים בתחום בכל רחבי הארץ במחירים הוגנים!, כך שיהיו בידיכם כל הכלים על מנת שבעיה זו תיפתר בהקדם ולא תחזור על עצמה.

הדברת פרעושים בחצר

פרעושים הם סוג של חרקים ובישראל קיימים כיום כ-40 מינים וביניהם הפרעוש מצוי והמוכר ביותר בארץ 'פרעוש החתול'. הפרעושים הנם בעלי גלגול מלא הכולל ביצה, זחל, גולם ובוגר. לפי תנאי הסביבה בהם הם גדלים, ביציהם של הפרעושים יכולים לבקוע בין כמה ימים לבין חצי שנה לפחות. הפרעושים בעיקר נתפסים על פרוות ושערות של בעלי החיים וגורמים לגירודים רבים של חיות המחמד ועקיצות ואדמומיות רבות על גופם של בני האדם ולשם כך יש דרישה רבה של הדברת פרעושים בגינה או בחצר.

פרעושים בגינה – הדברת פרעושים בחצר

בכדי לשרוד הפרעושים נדרשים לחיות בסביבה עם תנאי לחות חמים גבוהים ולכן נטפלים בעיקר לשערות ולפרוות של בעלי חיים ומעבירים מחלות רבות. בבתים עם חיות מחמד, הפרעושים מזהים את המקום החם על גופם, קופצים אל הפרווה מתחילים לשאוב את דמו ובעת כניסתם של החיות אל הבית, הפרעושים מרגישים בנוח ונשארים. לשם כך הדברת פרעושים בחצר הנה דבר חשוב ונעשה באמצעות ריסוס נגד פרעושים בגינה ומאפשר את הרחקתם לזמן רב והריגת כל הזחלים והביצים. הדברת פרעושים בגינה נעשה בשלב הראשון בסירוק וחפיפה של חיות המחמד בתכשירים מיוחדים נגד פרעושים, השלב השני הוא ריסוס נגד פרעושים בתוך הבית והשלב השלישי הוא ריסוס נגד פרעושים בחצר ונעשה על ידי החדרת חומרי הדברה אל תוך האדמה הנקייה מפסולת או גרוטאות למיניהם.

פרעושים הנם נתפסים בעיקר על פרוות ושערות חיות המחמד בבתים הפרטיים ומנתרים אליהם בניתור רב מאזורי החצר ויכולים לגרום לגירודים, אי נעימות ואי נוחות על גופם של בני אדם ולהעביר מחלות רבות. מקום החצר הוא הנו מקום הישרדות נוח ומשמש כחלק בלתי נפרד מריסוסי ההדברות. לייעוץ,בנושא הדברת פרעושים בחצר, מאגרי מידע רבים ושירותים בתחום ניתן לפנות למדבירים נט.

 

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן