אצלנו תקבלו שירות של ביקור מדביר, הטמנת מלכודות ופיזור רעלים אך ורק על ידי מדביר מוסמך בצורה מבוקרת
הדברה נגד עכברים במחירים הוגנים

בשנים האחרונות, עכברים נעשו לא רק חיות מתוקות, חביבות ונחמדות כלפי בני האדם, אלא אפילו נהפכו לאחת מהחיות ברשימה של חיות המחמד בבית אצל משפחות רבות. אך הדבר אינו קורה רק במשפחות מסוימות ורוב העכברים נעים מהביוב, הצינורות והפחים אל הבתים הפרטיים וגורמים לנזק בריאותי לאדם, לסביבה ולמזון. בעת זיהוי, ריח, רעש, מזון אכול,הגודל של צואה של עכברים, גודל, אורך זנב ועוד, אפשר לגלות את עקבותיו של העכבר ולטפל בעניין באופן מיידי ודחוף בעזרת הדברת עכברים.

מאפייניו של העכבר

העכבר מגיע ממשפחת המכרסמים ונחשב ליונק. העכבר אשר נגלה לרבים מהאנשים בארץ ואפילו בכל העולם כולו הוא סוג הנקרא עכבר מצוי אשר מבלה את רוב מחייתו בסביבת אנשים בשל המזון הרב המסופק לו באזורם, תנאי המחייה המתאימים בצינורות, בביובים, במזגנים ואפילו באסלות. להפתעת רבים מהאנשים, העכבר הוא הנו צמחוני אך הוא ידוע בתור חיה אשר כוח הישרדותה הוא הנו גבוה, האינטליגנציה שלו הנה ברמה גבוהה ומסוגל לאכול כל מזון הנמצא מולו. במצבים בהם העכבר הנו רעב עד מאוד ובחירת המזון מסביבו היא הנה דלה, יכול העכבר לחרוג מערכיו הצמחוניים ולאכול בשר, לאכול את גופם ובשרם המת של חבריו ואפילו נראה העכבר לפעמים אוכל את זנבו רק בשביל לספק את רעבונו ולשבוע.

איך מזהים עכבר

איך להרחיק עכברים
לוכד עכברים

לעומת חיית החולדה הדומה באופן כמעט זהה לעכבר, יש בהם כמה הבדלים אשר עוזרים לזהות את העכבר. גודל גופו של העכבר מגיע עד לכתשעה סנטימטרים, זנבם גם של החולדה וגם של העכבר אינם בעלי שיער אך אורך זנבו של העכבר קצר יותר, צבעו של העכבר יכול להיות או לבן, חום ואפור כאשר החולדה הנה בעיקר שחורה או אפורה, לעכבר הנו מאופיין באופי פחדני ביותר כאשר מזהה התקרבות של אדם לעומת החולדה המאיימת בעלת השיניים הארוכות והחדות, אינה מפחדת ואפילו בעלת אופי חוצפני מעט. העכבר משאיר עקבות מעטות לאחר שהותו במקום מסוים אך החולדה משאירה כמה שיותר אי סדר ושקיות קרועות, קופסאות מזון פתוחות וגללים גדולים יותר משל העכבר.

צואת עכברים

בתחום של הדברות נגד עכברים וכנגד מזיקים וחיות מטרד ממינים וסוגים שונים, אחד מהנושאים העיקריים אם לא החשוב ביותר, הוא המחלות, הדלקות והנזקים הבריאותיים המועברים על ידם של המזיקים אל עורו של גוף האדם ובמערכות הגוף השונות. חיות מטרד ומזיקים כמו ציפורים או יונים, ג'וקים, חרקים, חולדות ועכברים, מעבירים את עיקרי המחלות, וירוסים והדלקות שלהן על ידי הלשלשת, הגללים או הצוואה. המחלה הידועה ביותר אשר קיימת בצואתו של העכבר היא מחלה הנקראת 'עכברת'. בעת קיום צרכיו של צואת העכבר במקום המכיל בני אדם ובעיקר באמצעות השתן שלו, מועברת הדבקה של המחלה אל האדם והתוצאות לכך אינן נעימות. לאחר ההדבקה, גילוי מחל העכברת יכולה לגרום לאדם הרגשת חולשה, דלקות בעיניים, כאבי ראש ומבצע הקאות רבות. לאחר מכן האדם יכול לחלות בדלקות מוח, מחלות נשימתיות בעת נשיכה של עכבר, בעיות בכליות, מחלת הצהבת הקשה ואפילו במקרים מסוימים לגרום למוות. בנוסף למחלה זו, מועברים וירוסים הגורמים לבעיות במערכת הנשימה של האדם, בעיות בריאות ברמה גבוהה ובאופן חמור.

הדברת עכברים – מידע נוסף וטיפול

הדברת עכברים וחולדות

הדברת עכברים וחולדות על ידי מדביר מוסמך

בנושא של הדברה נגד עכברים, בכדי להבין למה אנשים רבים נזקקים לשירותיהם של הרחקת עכברים, נצטרכת השאלה למה יש עכברים בבית והסיבה היא מאוד פשוטה, אנשי דיירי הבתים הפרטיים מכילים מזון רב בארונות ומקומות מחבוא ומסתור מעולים לעכברים, בתי עסק אשר עוסקים בתחום האוכל, מכילים מטבח הנחשב למקום המושלם לעכבר ובבניינים אשר מהווים מקום מסתור בין הצינורות והביובים הם בין הסיבות הרבות למשיכת העכבר אל המקום. כאשר יש הנו מצב של עכברים בבית פתרון אחד ואפילו יותר יכולים לספק את הרחקת עכברים מהמקומות השונים. מדביר עכברים הוא הנו איש המקצוע המקצועי, המנוסה ובעל ניסיון רב שנים בתחום ומספק שירות בכל שעות היממה בשל יציאת העכברים לשטח הפתוח הנעשים בעיקר בשעות הלילה. הדברת עכברים מחיר הנה נקבעת על ידי המקום בו רצוי הלכידה, אופן התפיסה וסוג ההדברה.

מה עושים נגד עכברים

בשאלה איך מרחיקים עכברים, יש כמה וכמה שיטות המאפשרות את הרחקת והזהרת העכברים מפני הגעה למקום באופן קבוע והתמקמותו הרבה והנוחה. בשל הצורך הרב של העכבר לאכול, הרעב הגדול שנתון לו והחיפוש אחרי מזון באופן שיטתי ויומי, פיתיון לעכברים היא השיטה המוצלחת ביותר לתפיסתם. מדבר עכברים משתמש בשיטה זו בכך שהוא שם את הפיתיון במלכודות קפיץ אשר שומשו בעבר לתפיסה ואחזקה של גופו של העכבר, מלכודות דבק, תיבות האכלה ומלכודות קפיץ המשומשות היום אשר נסגרות אוטומטיות לקבע את העכבר בתוך הקופסא. הדברת עכברים בבית יכולה להיעשות גם באמצעות הדברת עכברים אלקטרונית חכמה ומשוכללת. איש המקצוע העובד בתחום מרחיק עכברים, מניח זוג רמקולים שמאפשרים התחברות לחשמל באופן פשוט ורגיל או באמצעות עבודה על סוללות. זוג הרמקולים מוציא פולסים אלקטרוניים אשר נשמעים רק לעכברים ולחולדות ובכך מרחיקים אותם מהמקום ולא מאפשרים להם להתקרב בשל הצלילים החזקים.

איזורי שירות:

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן