הדברת מעופפים זהו תחום מורכב מאוד והוא כולל כמה וכמה סוגים של הדברות. כי ישנם הרבה סוגים של מעופפים שמזיקים לסביבה וכל אחד דורש טיפול אחר כדי להדביר אותו.

יש יתושים שעלולים לגרום נזק כבד כשהם משתייכים לסוג האלים, או כשהם פוגעים באנשים בעלי רגישות מיוחדת לעקיצות של יתושים, או כאשר הם עוקצים במקומות רגישים כמו בסמוך לעיניים.

יש גם נמלים מעופפות שמפריעים ואין דרך להתפטר מהם מלבד על ידי הדברת נמלים מעופפות.

הדברת מעופפים – מידע נוסף

איך תבחרו שירות הדברת חרקים מעופפים

כאשר אתם צריכים להזמין שירות הדברה חשוב שתשימו דגש על כמה דברים:

בחרו מדביר מקצועי

בחרו במדביר שלא מחפש לחסוך בעבודה, יש מדבירים שמגיעים פעם ראשונה כדי לבדוק את השטח ועושים הדברה ראשונית, ואחר כך הם חוזרים מבלי לבקש תוספת מחיר לאחר כעשרה ימים כדי לבצע ריסוס נוסף וזה רק ליתר ביטחון, כדאי לכם לנסות לחפש כזה מדביר, התוצאה תהיה הרבה יותר טובה.

אחריות

הדברת חרקים מעופפים

אל תתפשרו על קבלת אחריות לעבודה, יש מדבירים שנותנים אחריות לשנה ויש כאלה שנותנים אותה לחצי שנה.

השוואת מחירים

בדקו עם כמה חברות או עם כמה מדבירים בקשו מהם הצעות מחיר ולכו על האופציה שמשתלמת ומתאימה לכם.

חוזה תקופתי

בגלל העובדה שאפילו אחרי ההדברה יחזרו לאט לאט המעופפים הללו, כי גם חומרי ההדברה הכי טובים מתפוגגים וההשפעה שלהם נגמרת לאחר תקופה של מספר חודשים, לכן כדאי לסכם עם המדביר שיבוא אחת לשנה בערך ויבצע הדברה נוספת במחיר זול יותר, זה יכול להיות משתלם לשני הצדדים. חוזה תקופתי חשוב פי כמה כאשר מדובר במקומות ציבוריים, בעלי מלונות או מנהלי אולמות או מי שאחראי על כל שטח ציבורי והוא רוצה להיות בטוח שהמקום יהיה נקי ממזיקים תמיד, כדאי שיחתום על חוזה תקופתי עם מדביר מקצועי להדברת מעופפים ואחת לכמה חודשים הוא יבוא ויבצע את הפעולות הנדרשות.

אנחנו ב'מדבירים נט' זיהינו את המצוקה שבטיפול באורחים לא רצויים, מעופפים או הולכים על ארבע, לכן הקמנו את הפורטל המציע שירותי הדברה מקצועיים לכל מזיק ולכל מקום בארץ.

ראו: הדברת ברחשים

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן