אף אחד מאתנו לא רוצה לגלות שבביתו או בבית העסק שלו מסתובבים עכברים או חולדות. אין ספק כי מדובר במפגע תברואתי שיש לטפל בו במהירות האפשרית. העכברים נוטים להתרבות במהירות יחסית, הם מחפשים אחר מקומות מסתור ומזון ופעילים בעיקר בחשכה. חדי השמיעה מבניכם ישמעו את הזכרים צווחים במטרה לסמן טריטוריה. הבעיה היא שהטריטוריה הזו לא שייכת להם – אלא לכם!

הדברת מכרסמים – מידע נוסף

הבעיה עם מכרסמים מסוג זה:

הבעיה הגדולה עם עכברים וחולדות היא שהם חיים במערכות ביוב ופחי אשפה רוב חייהם ולכן גם נושאים עמם חיידקים ווירוסים שונים העשויים להעביר מחלות לאדם ולבעלי החיים בבית. מכאן שאינכם רוצים לקחת סיכון כאשר מדובר במכרסמים שונים המסתובבים לכם בין הרגליים בשטח הפרטי שלכם. קראו מיד למדביר מקצועי בסביבת מגוריכם ובקשו להדביר את הבעיה.

הדברת מכרסמים מחיר:

המחיר להדברת המכרסמים כמובן משתנה בהתאם לפרמטרים רבים. כך למשל בהתאם לחברה, לוותק ולניסיון שלה, לחומרי ההדברה שבהם משתמשים, לסוג המזיק, לכמות אותה צריכים להדביר, לכמות הביקורים של המדביר, לתקציבו של הלקוח ועוד. דבר אחד בטוח – טווחי המחירים אינם משמעותיים עד כדי כך שיהיה כדאי לכם לוותר על ההדברה ולסכן את בריאותיכם ובריאותם של בני משפחתכם.

הדברת מכרסמים – כיצד לבחור מדביר מכרסמים מקצועי?

ראשית תוכלו לקבל רושם ראשוני על המדביר בשיחת הטלפון עמו. מומלץ לבקש שיביא עמו תעודת הכשרה לעיסוק בתחום, כמו גם אישור מטעם המשרד לאיכות הסביבה לביצוע ריסוסים אם יש בכך הצורך. אישורים אלו מראים על אמינות, מקצועיות וביטחון באיש המקצוע המגיע לביתכם.

שיטות הדברה שונות נגד מכרסמים:

לאורך השנים אנשים רבים התלוננו כי שימוש במלכודות דבק או חומרים רעילים נגד עכברים זה אכזרי מדי וקראו לשימוש בשיטות הדברה הומניות יותר. כיום מדבירים רבים עושים שימוש בשיטות הדברה הומניות יותר כנגד מכרסמים.

אחת השיטות לטיפול בבעיית העכברים היא באמצעות שימוש במלכודות רגילות אשר אינן פוגעות בעכברים אלא לוכדת אותם ומשחררת אותם רחוק מאוד מאזור ביתו של הלקוח. שלא כמו היונים שאם תלכדו אותן ותשחררו במרחק של אלפי קילומטרים עדיין יוכלו למצוא את דרכן חזרה, הרי שאותן עכברים ימצאו להם מקום מסתור במקום החדש.

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן