היתושים נחשבים למזיק המסוכן ביותר בעולם. הם אחראים לתמותה של מיליוני אנשים בעולם מדי שנה ולהתפתחותן של חלק מהמחלות המסוכנות והקשות ביותר בהיסטוריה של האנושות. היתושים אוהבים להתיישב באזורים בהם יש מים. כיום באזורים רבים בארץ ובעולם ישנן פעולות רבות שמתבצעות לצורך מניעת הגעתם של היתושים לאזור מלכתחילה, אולם לעתים אלה פוקדים אותנו אפילו בביתנו.

מדביר יתושים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי יתושים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 270 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר יתושים חייגו: 072-3341-454

הדברת יתושים

הדברת יתושים – אודות ריסוס והחומרים

הדברת יתושים בגינה או בבית תיעשה ככל הנראה באמצעות חומר ריסוס כימי. הדברת יתושים בחצר הינה תהליך לא פשוט. על המדביר יהיה תחילה לייבש אדניות, עציצים ואזורים בהם ישנה נטייה להיווצרות שלוליות מים שונות. כמו כן יהיה הצורך במציאת התיישבות היתושים בסביבת והיכן הם מטילים את ביציהם שכן יש הצורך גם בהדברתם.

הדברת יתושים טבעית היא שם חלופי בעצם לאותן פעולות של ייבוש שלוליות ואזורים בהם ישנה הצטברות של מים אחרי גשמים, מי נהר לאחר השפל, אדניות עציצים לאחר השקיה, שקעים בכבישים ומדרכות שבהן יש שלוליות לאחר הגשם ועוד.

חומר להדברת יתושים הוא אינו תרסיס פשוט שקונים בסופר ויש הצורך לקרוא למדביר מקצועי לביצוע עבודה זו.
יתושים הדברה ירוקה:

ישנה גם שיטת הדברה ירוקה כנגד יתושים המעודדת גידול של דגי גמבוזיה אשר ניזונים מחרקי מים שונים, ביניהם היתושים ויכולים לשרוד גם במים עכורים ובתנאי מחיה קשים.

התחושה להיעקץ על ידי יתוש היא אינה נעימה, לבטח אם מדובר בסכנה לחלות באחת מהמחלות המסוכנות הללו. אל תאפשרו ליתושים להתיישב בסביבתכם וכאשר אתם מרגישים שישנה פעילות של יתושים בסביבתכם קראו למדביר בהקדם.

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן