הדברת חולדות על ידי לוכד חולדות מקצועי

כשמדובר על נושא של הדברת חולדות, יש סיבות רבות ומוצדקות להדברתן. החולדה היא הנה סוג של עכבר אשר נקראת בשמה האחר עכברוש, מזיקה לבריאות האדם, מאיימת בגודלה ובאופי החזק שלה וחכמה בצורה מופלאה בשל האינטליגנציה הגבוהה שלה. החולדות נמשכות בעיקר למקומות אשר מצויים בהם מאגרי מזון רבים ובכך מגיעות בעיקר לבתים הפרטיים ולבתי העסק אשר עוסקים בתחום האוכל. לעומת העכבר, החולדות משאירות בלאגן רב לאחר מציאת המזון, עובדות בעיקר בשעות הלילה, אינן מפחדות מאדם ובעלות כושר הישרדותי רב. הדברת חולדות היא הנה דרך הנצרכת באופן מיידי בעת גילוי החולדה במקום בשל מניעה של הריסת המקום, אכילת המזון והעברת מחלות רבות.

הדברת חולדות – מידע כללי ושיטות הדברה

מאפייניה של החולדה

למרות הדימוי הרב של החולדה אל העכבר ובמכנה המשותף של שניהם בתוך סדרת העכברים, דפוסי ההתנהגות של שניהם דומים אך חיית החולדה הנה מאיימת, אינה מפחדת וגדולה יותר מהעכבר. גודלה של החולדה הוא הנו גדול במעט מאשר גודלו של העכבר, זנבה של החולדה ארוך יותר, חוכמת 'הרחוב' והאינטליגנציה של החולדה גבוהה יותר ולעומת העכבר עם האופי הפחדני, החולדה אינה מפחדת כאשר מבחינה באדם המתקרב אליה. העכבר הנו מפחד ברמה גבוהה ובשל כך קשה לתפוסו אך אינו מנסה לא להשאיר עקבות במקום בו הוא נמצא בחשש לגילויו. החולדה הנה בעלת אופי חוצפני ומאיים יותר והיא אינה חוששת מלהשאיר שקיות קרועות, פחים מרוקנים, חבילות מזון פתוחות והשארת גללים במקומות השונים. אך בשל הקושי הרב לתפוס את החולדה בשל החכמה הרבה המצויה בה, מקומות המסתור החבויים היטב והפעולות שעושה בעיקר בשעות הלילה, הדבר קורא באופן מיידי לנושא של הדברה חולדות.

אתרנו מעניק מגוון רחב של שירותי הדברה בכלל אזורי הארץ.

החשיבות הרבה של הדברה נגד חולדות והשיטות השונות

מדביר חולדות שירות עד הבית

התמודדות באופן עצמאי כנגד חיית החולדה הוא דבר לא פשוט בכלל וכמעט ובלתי אפשרי. בשל הידע המועט של האנשים על החולדות, בשל הידע על המזון שהן אוהבות, תפיסתן במקומות השונים בבית, מה מושך אותן ומה מחליש אותן, מדביר חולדות יכול לעשות את העבודה באופן שיטתי, יעיל, מוצלח ומהיר. בכדי לספק את הרחקת חולדות מהמקום, יש הנם כמה וכמה שיטות המכילות רעל חולדות או מלכודות חולדות באופן חכם ומהיר. בשל הקושי בתפיסתן והחכמה הנתונה להם, אנשי מקצוע העוסקים בתחום ההדברות מחויבים לעיתים להשתמש ברעלים חזקים ביותר בכדי להביא תוצאות טובות.

רעל חולדות הוא הנו רעל המפוזר במקומות השונים בהם נמצאת החולדה וגורמים למותה. היתרון הבולט של שיטה זו היא ההצלחה המהירה בעת פיזור הרעל בפתחי המסתור וגרימת מותה המיידי. החיסרון הוא שהרעל אומנם יכול להיות קטלני ומהיר לחולדה אך מכיל רעלים וחומרים כימיים לא בריאים לאנשים מסביב ויכול להשאיר ריחות של ריקבון בעת מותה של החולדה ולגרום לצחנה במקום.

מלכודות חולדות הן השיטה הירוקה יותר ללכידת החולדות ופועלת באופן פשוט לכל לקוח. היתרון המאוד גדול של מלכודות אלו הוא האפשרות לתפוס את החולדה בכל מקום, למנוע את הריגתה אלא רק לגרום לתפיסתה ובשל הידיעה שהמקום מסוכן לה היא הנה מתרחקת מהמקום ואף מזהירה את חברותיה. החיסרון הוא הזמן בו היא נתפסת במלכודת אך בשל השכלול של המלכודות כיום, התגברו גם על מחשול זה.

בנוסף, מקור החיים האהוב של החולדות נמצא בעיקר בביובים ובשל כך יכולות להעביר מחלות ודלקות רבו בשל הזיהום, הריח והלכלוך שנמצא בו. בנוסף למלכודות המאפשרות גם את הדברת חולדות בביוב יש את המכשירים האלקטרוניים המרחיקים את החולדה בעת פולסים אלקטרוניים המגיעים מתוך זוג רמקולים ונשמעים רק לה.

איזורי שירות:

מידע נוסף: הדברת חולדות מחיר

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן