זקוקים לשירותי הדברה ירוקה ? פנו לצוות אתר המדבירים ונשמח לתת לכם את המענה הטוב ביותר!

לאדם מאז ומתמיד הייתה נטייה לעשות דברים באופן אבסולוטי – אם כבר, אז כבר. עם זאת, הגישה הזאת עלתה ביוקר לטבע. התיעוש המהיר פגע במשאבים הטבעיים, שאיבת הנפט גם היא נותנת את אותותיה, והשאיפה של האדם להתאים את הטבע לתנאים שלו גרמה לשימוש בחומרים כימיים רעילים ביותר שפוגעים גם בטבע וגם באדם עצמו. למרבה המזל, בשנים האחרונות המודעות לבעיה עולה באופן מהיר ויותר ויותר אנשים פרטיים וגם מומחים בתחום ההדברה מבינים שאין מנוס מלעבור לשיטות הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה – הגישה

הדברה ירוקה לגינה או לבית

הגישה הירוקה לנושא ההדברה כוללת בחירה באמצעים כמה שיותר עדינים להשגת המטרה. לשם כך נעשה דגש על שימוש ברעלנים טבעיים וביולוגיים שלא פוגעים באיכות הסביבה, באדמה, לא משאירים הדים מזיקים באוויר, ובמידת האפשר לא פוגעים בטבע. שיטות הברחה והרחקה שלו כוללות הריגה של בעלי החיים או החרקים גם הן נכללות תחת ההגדרה של הדברה ירוקה. הגישה האורגאנית לנושא הופכת ליותר ויותר נפוצה בשנים האחרונות, ויש המשערים שבחלוף עוד מספר שנים היא תהיה היחידה המקובלת בשוק, ורבים יסכימו שמדובר בשינוי מרענן, ושתמיד עדיף להשיג את המטרות בצורה עדינה ולא דורסנית ומבלי לפגוע באיכות הסביבה.

אילו סוגים של הדברה אורגאנית יש?

למעשה, ניתן לעשות את כל סוגי ההדברות בגישה הזו, משום שהחברות הרבות המספקות את השירות דואגות לספק לשוק מוצרים חדשניים שלא מבוססים על קשרים כימיים מסוכנים. ניתן לבצע כל סוגי הדברות בשיטה זו, למשל – הדברה ירוקה נמלים מאפשר לרסס את הקן בצורה ישירה. בנוסף, סוג זה של הדברה מבוסס רבות על ההבנה של דרכי הפעולה ועקרונות החיים של סוגי חרקים ומזיקים שונים. נמלים מגיעים פעמים רבות בשיירות, וניתן לעקוב אחריהן ולמצוא את הקן, זאת במקום לעשות ריסוס של כל המטבח.

ניתן לבצע כל סוג הדברה בגישה זו: הדברת טרמיטים, הרחקת יונים, התמודדות עם כיני יונים ופרעושים ועוד. חברות המתמקצעות בביצוע הדברה בגישה חשובה זו נוטים לספק כמה שיותר אפשרויות ללקוחותיהן, על מנת לספק פיתרון כמה שיותר יעיל ואקולוגי בו-זמנית. חומרי הדברה ירוקה מבוססים על רעלנים שלא מזיקים לסביבה. יתר על כן, פעמים רבות מדובר בפיתוחים ספציפיים עבור סוגי מזיקים שונים, זאת על מנת לנצל את הרגישויות הטבעיות ולהרחיקם בצורה עדינה, לא אגרסיבית ובלי לפגוע באיכות הסביבה.

יתרונות נוספים של הדברה מסוג זה

אנשים רבים חוששים מנושא ההדברות מהסיבה הפשוטה שמדובר למעשה במפגע תברואתי לא רק עבור הטבע, אלא גם עבור האדם עצמו. טעויות אנוש קורות, וכאשר מדובר בחומרים רעילים ומסוכנים, הטעויות האלה יכולות לעלות ביוקר, כמו במקרים המחרידים שבהם ילדים קטנים הורעלו בגלל התנהלות לא תקינה ונפטרו. בעוד ניתן לטעון שהמדביר אשם, האמת הפשוטה הינה שכאשר יש שימוש מתמיד בחומרים מסוכנים, תמיד יש סיכוי של אחד למיליון שאסון שכזה יקרה, ורק הפסקת השימוש בחומרים בעלי פוטנציאל לסיכון יכולה למנוע את האסון הבא בכל מאת האחוזים. אלמנט חשוב נוסף של הדברה ירוקה לגינה ולבית זה העובדה שניתן לעשות אותה בצורה מאוד ממוקדת – כלומר, השאיפה הינה תמיד למצוא את הקן, או מקור הופעת המזיקים, ולרסס אותו בחומרים ביולוגיים באופן מקומי, במקום לפזר בכל המקום. הדבר מאפשר גם לחסוך בחומרים, מה שמוזיל את העלויות, וגם פוגע פחות בסביבה.

כיצד מוצאים הצעות משתלמות בתחום?

הדברה ירוקה לנמלים וחרקים אחרים

למרבה הצער, הצורך בהדברה הוא פעמים רבות חוזר. חרף הניסיונות והמאמצים, פעמים רבות נוצר הצורך לבצע הדברות מדי שנה (למשל – נמלים החוזרות בכל פעם לקראת הקיץ, או טרמיטים עקשניים שתמיד מוצאים את הדרך לבית שלכם דרך שלוליות לחות בגינה וכו').

זו הסיבה לכך שאנשים רבים מחפשים הדברה ירוקה קופון על מנת לחסוך בעלויות, או לחילופין, מעדיפים ליצור קשרים טובים עם חברה אחת ולקבל ממנה שירותים במחיר קבוע ותוך אמון בתוצאה הרצויה. על מנת למצוא את השירותים הטובים ביותר בתחום ההדברות בכלל, ובהדברות ירוקות בפרט, כדאי להכיר את אתר האינדקס "הדברות נט" המרכז במקום אחד מגוון מידע יעיל וחשוב לביצוע הדברות בצורה נכונה, מציג פרטי קשר של מדבירים בכל רחבי הארץ ומספק מידע כללי על הדברה ירוקה המלצות, כך שתמיד תוכלו לדעת מול מה אתם מתמודדים למעשה.

שירותי הדברה לפי אזורים: הדברה ירוקה במרכז , הדברה ירוקה בצפון , הדברה ירוקה בדרום

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן