קיימות אינספור בדיחות על נשים המפחדות מג'וקים, למרות שמדובר ביצורים כל כך קטנים, שבסך הכול לא יכולים לגרום לאישה שום נזק ממשי. אך כמו שכולנו יודעים, מדובר במשהו לא הגיוני בעליל, והפחד שלנו מהג'וקים מהול גם בגועל, פחד מפני חיידקים, או החשש שג'וק אחד יתרבה עד אינסוף, עד שכל הבית יהיה מלא בהם, כולל ארונות האוכל… כבר מפחיד לא? על מנת למנוע זאת, במצבים מסוימים ובאזורים ספציפיים מומלץ לעשות הדברת ג'וקים ממוקמת שתפתור את הבעיה תקופה ארוכה מראש ותאפשר שלא לדאוג לה יותר.

למה כדאי להזמין הדברת ג'וקים באופן מקצועי?

הדברה ג'וקים לבתים ולעסקים

בניגוד לסוגי הדברות אחרות (מכרסמים, יונים, פשפשים), אנו רגילים לקנות אמצעי הדברה בסופר ולרסס על כל ג'וק סורר שהעיז להגיע לשטח שלנו. אז למה בעצם כדאי לנקוט בדרך פעולה אחרת ולבצע הדברה מקצועית? משום שבטווח הארוך מדובר בפיתרון יעיל יותר. הדברה באמצעים הנגישים למשתמש הפשוט מטפלים בסימפטומים בלבד, ולא יורדים לעומק הבעיה. ביצוע הדברה נגד ג'וקים ברמה גבוהה ומקצועית תאפשר לא רק להיפטר מהמסתננים שכבר נמצאים בבית (כי כידוע, על כל ג'וק שאתם רואים יש עוד 20 חבויים), וגם להשאיר את המצב כזה לאורך זמן. זאת משום שאחת המשימות החשובות העומדות בפני המדביר הינה מציאת מקומות הגישה של הג'וקים וחסימתה בצורה תקיפה ביותר.

הדרכים הקיימות לביצוע הדברה

באופן כללי, ההפרדה הקיימת בין הדברה כימית להדברה ירוקה נעוצה בעובדה שבהדברה כימית עושים שימוש בכלים שלא מסכנים את הסביבה הקרובה. במילים אחרות, הדברת ג'וקים טבעית מתבצעת תחת הסיסמא: "לגרש את הג'וקים – לא בכל מחיר!". כלומר, לא נעזרים ברעלנים שעשויים להיספג בקרקע ולפגוע בא, או לחילופין, להוות סכנה ממשית לבעלי חיים המתגוררים בבית. ההדברה האקולוגית עושה שימוש ברעלנים ממקור טבעי ובמינונים המסוכנים אך ורק לתיקנים. בנוסף, מדבירים מנוסים בתחום ידעו כיצד לנצל את האינסטינקטים הטבעיים של החרקים על מנת להבריח אותם מהשטח שלהם. זה יכול להיות באמצעות פיתיון רעיל או כזה שמוביל אותם למקום שממנו הם לא יכולים לצאת.

התפקיד החשוב ביותר של המדביר

הדבה נגד גוקים על ידי מדבירים מומחים

כאשר אתם בודקים שירותים שונים של הדברת ג'וקים, חשוב מאוד להבין את העבודה החשובה ביותר שנדרש לעשות איש מקצוע זה – וזה למצוא את דרכי הגישה של הגו'קים ולחסום אותם בדרכים מתאימות. החרקים האלה מוכשרים מאוד בהישרדות, לכן על מנת למצוא את דרכם לבית החם שלכם הם מסוגלים לחשוף כל חריץ או פרצה שתאפשר להם להתנחל אצלכם – דרך האסלה, דרך הכיור, דרך חורים בקירות, במילים אחרות – בכל דרך. מלבד מציאות מקור ה"פלישה", כדאי מאוד להפוך את הבית שלכם ללא מזמין מבחינתם, שזה אומר ניקיון והיעדר שאריות אוכל (בדרך כלל זו הסיבה שהם מגיעים למעשה – לסעוד).

כך שהדרך היעילה לפעול נגד ג'וקים היא לא לתת להם חיים קלים ונחמדים בבית שלכם, וזה כבר התפקיד האישי שלכם, ולא של המדביר.

כיצד מוצאים אנשי מקצוע איכותיים בתחום?

תחום ההדברה רווי באינספור מומחים. באמצעות פורטל "מדבירים.נט" תוכלו למצוא את המומחים המתאימים ביותר, המתמחים ספציפית בשירות הדרוש לכם, וגם מבצעים אותו בדרך המתאימה לכם (טבעית או לא, לאורך זמן או חד-פעמי). כאשר אתם בודקים את האפשרות לשכור את שירותיו של איש מקצוע ספציפי ומתעניינים לגבי הדברת ג'וקים מחירים – חשוב מאוד לדקדק ולוודא האם המחירים כוללים את החומרים, או רק את עבודתו של המדביר. ככל שתדעו יותר פרטים מראש, כך יהיו לכם פחות הפתעות בלתי נעימות בתהליך ההדברה עצמו.

פירוט איזורי השירות שלנו :

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן