הדברה ברמת השרון הינה שם כולל לשירותי ההדברות המוצעים לתושבי האזור על ידי מדבירים שונים באזור. ישנן סוגי הדברות רבים המוצעים על ידי כל

הדברה ברמת השרון

מדביר, אולם לא כל אחד מבצע את כל סוגי ההדברה. מכאן שכדאי לבדוק את הכשרתו וניסיונו גם לטובת הדברת המזיק הספציפי שאתם מזמינים.

מתי מזיקים אלו עשויים להגיע אל ביתנו?

בית שאינו נקי, שישנם שאריות אוכל ופירורים בארונות המטבח, על השיש ועל הרצפה, יכול לצפות לביקור מהיר של מזיקים שונים כמו נמלים, תיקנים, מכרסמים ועוד. כל מזיק הוא בעל אורח חיים שונה, נפוץ יותר בעונה אחרת של השנה או באזור אחר בבית. בשורה התחתונה המזיקים הללו מחפשים אחר מזון ומקומות מסתור ובביתו של האדם אפשר למצוא הרבה משניהם. מכאן שאם אינכם מבצעים פעולות מניעה כנגד אותם מזיקים, לא מן הנמנע שתמצאו אותם בקרוב בסביבתכם.

פעולות מניעה אפשריות הן ניקיון שוטף של הבית, שמירה על הסדר, אחסון מזון בקופסאות קשיחות, ניקיון ארונות המטבח, לא להשאיר שקיות מזון פתוחות, לשאוב אבק לעתים קרובות, אם יש לכם כלב בבית חשוב לשמור גם על הניקיון שלו ושל אזור המרבץ שלו ועוד.

לכל אלה תוסיפו שחשוב לבצע ריסוס אחת לשנה-שנתיים לצורך מניעה, לבטח יצא לכם זול יותר מאשר אם תיקחו את הסיכון, יגיעו מזיקים ותיאלצו לשלם הרבה יותר בעבור הדברתם.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן