המזיקים השונים פעילים יותר בעיקר בחודשי הקיץ החמים. במהלך חודשים אלה הם נמצאים בדרך כלל בתקופת הרבייה שלכם ו/או מחפשים מזון אותו יוכלו לאגור לחודשי החורף. במידה ואתם מזהים מזיק כלשהו בסביבתכם, אל תחכו עד שזה התרבה וההדברה תהיה קשה ויקרה יותר – הזמינו מדביר מקצועי כבר היום וטפלו בבעיה.

הדברה ברמלה

הדברה ברמלה תיעשה על ידי חברת הדברות מנוסה בתחום המספקת שירותיה באזור זה. מדביר ברמלה יגיע, יבחן את המצב, יזהה את דפוסי הפעילות של המזיק ויחפש אחר הקן או מקום ההתיישבות שלו. לאחר כל אלה יציע ללקוח את אפשרויות ההדברה המתאימות ביותר כמו גם הצעת המחיר בהתאם לעבודה הנדרשת.

בואו ונכיר חלק מאותם מזיקים:

נמלים – חיות בקנים ומושבות ענקיות של מאות אלפי ומיליוני פריטים. המלכה חיה בקן ותפקידה לפרות ולרבות את הקן ויתר הנמלים פועלות לטובת הקנה, ניהול ותחזוקת הקן וכמובן איסוף מזון ואגירתו לחורף. לכן החשיבות לקרוא למדביר מקצועי שייעשה הדברת נמלים מקצועית.

פרעושים – מגיעים מבחוץ פנימה בעיקר כאשר אתם נותנים לבעל החיים שלכם להסתובב בחוץ. הם קופצים לו על הפרווה, מתיישבים שם, מטילים ביצים, ביצים אלו הופכות לרימות, שהופכות לגללים שמאוחר יותר הופכים לפרעושים בוגרים. על מנת לטפל בהם יש הצורך בטיפול בכל מחזור החיים שלהם בעת ובעונה אחת.

תיקנים – ישנם 3 סוגי תיקנים נפוצים בישראל: התיקן הגרמני, התיקן המזרחי והתיקן האמריקאי. לכל אחד סביבת מחיה שונה ומועדפת ויש לזהות את סוג התיקן על מנת לדעת היכן צריך לבצע את ההדברה. הדברת ג'וקים צריכה להתבצע על ידי מדביר מקצועי בעל ידע בתחום.

בפורטל מדבירים.net תוכלו למצוא מגוון רחב של מדבירים מקצועיים שיוכלו לספק לכם את ההגנה הטובה ביותר נגד מזיקים

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן