נתקלת בבעיית מזיקים? ניסית להדביר את המזיקים בעצמך אך הבעיה לא נפתרה? צוות מדבירים נט כאן לעזרתך! הגיע הזמן להדברה בפתח תקווה. צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברות מזה זמן רב ומחזיק בכל פתרונות ההדברה הקיימים בשוק. צוות מדבירים נט זמין עבורך לאורך כל שעות היממה בכל ימי השבוע ללא הפסקה על מנת להסיר כל מטרד שתקף את סביבת המגורים שלך. הצעות המחיר שלנו קונרקטיות ומשתנות לפי סוג המזיק, המבנה אותו יש להדביר וגודלו. אנחנו יכולים להבטיח לך שנעשה הכל כדי להעניק לך הצעת מחיר הוגנת שתחסל את המזיקים ותשמור על הכיס שלך.

מדביר בפתח תקווה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 220 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד לאיכות הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בפתח תקווה חייגו: 072-3341-454

הדברה בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה היא עניין למקצוענים מכיוון שאמצעי ההדברה הביתיים יעילים לפרק זמן קצר במקרה הטוב ועלולים לפגוע בך ובבני משפחתך במקרה הרע. ברגע שבעיית המזיקים מרגישה לך גדולה מדי כדאי לך להזמין שירותי הדברה בפתח תקווה על מנת לחסל את המזיקים במהירות וביעילות.

אילו סוגי מזיקים דורשים הדברה בפתח תקווה?

לצערנו מזיקים תוקפים בזמנים שלהם ולא באלו הנוחים לנו ולכן התקפת מזיקים יכולה לקרות בשעות היום ובשעות הלילה, בימי חול ובשבתות וחגים. כשקורית כזו מתקפה כדאי מאוד לטפל בה בהקדם האפשרי מכיוון שמזיקים נוטים להתרבות ולהתפשט בקצב מהיר מאוד ולכן יכולים להחמיר את הבעיה בקצב הנדסי שיגרור אותך לסחרור מיותר. כדי להכיר לך את כל המזיקים ריכזנו עבורך טבלה שתלמד אותך מהם סוגי המזיקים הנפוצים בפתח תקווה ואיך צוות מדבירים נט פועל כדי להדביר אותם.

סוג המזיק ועלות משוערת לטיפול

כיצד ניתן להדביר את המזיקים?

 

הדברת פשפשים בפתח תקווה

מ-520 ₪

ישנם שני סוגי פשפשים עיקריים והם פשפש המיטה ופשפש הברונזה. למרות שהם מאותה המשפחה כל אחד תוקף אזור אחר. פשפשים ושפש המיטה בפרט, מתרבים בקצב מהיר מאוד ולכן יש לטפל בהם במהירות
  • פשפש המיטה
    פשפש זה תוקף חדרי שינה ופעיל בשעות הלילה. ניתן לגלות אותו על ידי עקיצות מוזרות ברגליים והצורה הביצית שלו. מדביר פשפש מיטה בפתח תקווה ישאב את האזור הנגוע וירסס את מקומות המחבוא של הפשפש.
  • פשפש הברונזה
    פשפש זה חי בעצי אקליפטוס ומציק מאוד למטיילים באיזורים אלו. פשפש הברונזה הגיע לישראל דרך אוסטרליה. מדביר פשפש ברונזה ישתמש בצרעות טפיליות אשר ניזונות ממנו ומחסלות אותו ואת הביצים והזחלים שלו.

הדברת טרמיטים בפתח תקווה

מ-220 ₪

טרמיטים הם סוג של נמלים אשר ניזונים מעץ. צבעם צהבהב לבן והם בונים קנים עמוקים או מתחפרים בעץ עצמו. מדביר טרמיטים בפתח תקווה יאתר את קן הטרמיטים על ידי פיזור פתיונות ג'ל והתחקות אחרי שביל ההליכה שלהם לקן. לעיתים יש צורך בקדיחה כדי להגיע לקן הטרמיטים ולכן מדביר טרמיטים בפתח תקווה יהיה חייב לבצע עבודה יסודית כדי להדביר אותם. לאחר חשיפת הקן, ישתמש מדביר טרמיטים בפתח תקווה בחומר הדברה אותו ישפוך ישירות לקן במטרה לחסל אותו. לעיתים יהיה צורך בשימוש באיוד בגז על מנת לחדור את העץ בו התחפרו הטרמיטים.

הדברת עש בפתח תקווה

מ-270 ₪

עש הוא בן דוד רחוק של הפרפר וניזון מסוגי שונים של בדים. מדביר עשים בפתח תקווה ישתמש בהדברה ירוקה על מנת להדביר את העש. שיטה זו ידידותית לסביבה ולא מצריכה הכנה מוקדמת מצידך. הדברת עשים בפתח תקווה מתבצעת על ידי פיזור מיקרו קפסולות אשר נדבקות לעש ומחסלות אותו.

הדברת תיקנים בפתח תקווה

מ-220 ₪

תיקנים חיים במקומות חשוכים ולחים כגון ביוב, פחי אשפה וכיורים. מדביר מוסמך לטיפול בג'וקים בפתח תקווה ישלב בין הדברה ירוקה לבין ריסוס כימי על ידי פיזור פתיונות ג'ל אותם יקחו הג'וקים אל הקן ויחוסלו שם. בנוסף, יאתר מדביר ג'וקים בפתח תקווה את אזור המחיה של הג'וקים וירסס אותו על מנת למנוע התפתחות של ביצים וזחלים.

הדברת נמלים בפתח תקווה

מ-220 ₪

נמלים שחורות אינן מזיקות אך מהוות מטרד. נמלים חיות במבנה של קן עליו שולטת מלכה אחת. מדביר נמלים בפתח תקווה יפזר פתיונות ג'ל אשר נראים כמו מזון. הנמלים יקחו את הפיתיון ויאכילו את המלכה שתחוסל לאחר מספר ימים. כשהמלכה מחוסלת, הנמלים מתפזרות והקן מתרוקן. כדי לוודא שהמטרד הוסר במלואו, יבצע המדביר נמלים ריסוס אל תוך הקן.

הדברת מכרסמים בפתח תקווה

מ-250 ₪

עכברים וחולדות נמשכים למזון ועלולים לנשוך בני אדם ולפזר מחלות שונות. הדברת עכברים בפתח תקווה לא שונה מהדברת חולדות בפתח תקווה מכיוון שבשני המקרים יעדיף מדביר מכרסמים בפתח תקווה ללכוד את המזיקים ולא לחסל אותם. הסיבה היא שפגרי בעלי החיים עלולים להשאיר ריחות לא נעימים ברחבי המבנה ואף למשוך מזיקים שונים שיגיעו אל הפגרים.

הדברת פרעושים בפתח תקווה

מ-320 ₪

ישנה צמחיה נמוכה בסביבת הבית שלך? סיכוי סביר שחיים שם פרעושים. פרעושים חיים בצמחיה נמוכה ומחכים להזדמנות לקפוץ על בעלי החיים שלך ולחדור אליך הביתה. הדברת פרעושים בפתח תקווה תתבצע על ידי ריסוס הגינה שלך, שאיבת הרהיטים שבביתך וריסוסם. בנוסף יש להסיר את הפרעושים אשר מתארחים על בעלי החיים שלך כדי שהדברת הפרעושים תהיה מוחלטת.

הדברת נמלת האש בפתח תקווה

מ-270 ₪

בניגוד לאחיותיהן השחורות, נמלי אש הן אדומות, קטנות יותר ועוקצניות. העקיצות שלהן עלולות לגרור תגובה אלרגית חריפה ולכן יש לטפל בהן בהקדם. מדביר לטיפול בנמלי אש בפתח תקווה ישתמש בפתיונות ג'ל כדי לחסל את הקן מבפנים ובמקביל יאתר את הקן ויחסל אותו ישירות.

הדברת צרעות בפתח תקווה

מ-270 ₪

צרעות לא מאביקות פרחים, נמשכות לריח של בשר ועלולות לעקוץ מספר רב של פעמים. מדביר צרעות בפתח תקווה יבצע הדברת צרעות בפתח תקווה בשני שלבים:
  • ריסוס הקן בחומר מיוחד הגורם לכנפי הצרעות להידבק ולכן מנטרל להן את היכולת לעוף ולעקוץ
  • הסרת הקן והרחקתו מהמקום

הדברת צרעות בפתח תקווה תיעשה בשעות החשיכה בהן הצרעות פעילות אך ורק בתוך הקן.

הדברת יתושים בפתח תקווה

מ-270 ₪

יתושים אוהבים מקורות מים עומדים ומטילים שם את הביצים שלהם. מדביר יתושים מוסמך בפתח תקווה יפעל לאתר את מקומות ההטלה של היתושים ויחסל אותם על ידי ייבושם או על ידי שימוש בשיטת הדברה ביולוגית אשר תחסל את הביצים והזחלים על ידי הטורפים הטבעיים שלהם. במקביל, מדביר יתושים בפתח תקווה ירסס את היתושים הבוגרים בקיטור וימליץ לך להתקין רשתות צפופות על החלונות כדי למנוע מהם להיכנס אליך הביתה.

להזמנת מדביר בפתח תקווה חייגו: 072-3341-454

מדביר בפתח תקווה לא רק לפרטיים!

צוות מדבירים נט מגיע עם ניסיון רב גם בהדברת עסקים כגון מסעדות, בתי קפה, חנויות שונות, בתי מלון, בתי ספר וגני ילדים. מכיוון שאלו מקומות ציבוריים אשר פועלים סביב השעון, צוות מדבירים נט זמין עבורך בכל שעות היום והלילה כך שאין צורך לסגור את העסק כדי לבצע הדברה בפתח תקווה. הגמישות, הניסיון והציוד החדשני שלנו מאפשרים לנו לבצע לך הדברה מקצועית ויעילה במהירות כך ששגרת העסק שלך לא נפגעת.

כמה עולה הדברה בפתח תקווה?

כפי שלמדת מהטבלה המפורטת שכתבנו, ישנם המון סוגי מזיקים ולא מעט שיטות הדברה לכל אחד ואחד מהם. דבר זה משפיע על מחיר ההדברה מכיוון שדרושים חומרים שונים וזמני עבודה שונים לכל מזיק ומזיק. חלק מההדברות יכולות להתקיים במספר מפגשים ולכן קשה לנו לענות על שאלת המחיר. כן נוכל להגיד לך שהמחיר להדברה בסיסית מתחיל ב-220 ₪ ומשתנה לפי סוג המזיק, סוג המבנה שיש להדביר וגודל השטח אותו יש להדביר. צוות מדבירים נט יעשה הכל כדי לספק לך את הפיתרון הנכון, המלא והמשתלם עבור בעיית המזיקים שלך.

שירותי הדברה בפתח תקווה 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר בפתח תקווה חייגו: 072-3341-454

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן