הדברה בנתניה

כמה מכם את התחושה הלא נעימה של מזיק שמתרוצץ בין רגליכם במטבח או בסלון, מבהיל אתכם, מגעיל אתכם וכל מה שאתם רוצים באותו רגע זה רק לחסל אותו או להעיף אותו מביתכם לצמיתות?

אם אתם קוראים מאמר זה, ככל הנראה חוויתם את ההרגשה הזו וכעת אתם מחפשים באחר מדביר מנוסה בסביבת מגוריכם שיספק לכם שירותי הדברה מקצועיים ויעילים. חשוב לבחור בקפידה את בעל המקצוע עמו אתם עובדים מכיוון שלעבודה שלו תהיה השלכות על הבריאות שלכם, של בני הבית, של בעלי החיים בבית, של הצמחייה באזור ועוד.

המזיקים השונים שעשויים להטריד את מנוחתנו:

ישנם מזיקים רבים העשויים להטריד אותנו בבית או בגינה שלנו, החל ממעופפים וזוחלים ועד מכרסמים וחרקים שונים. תיקנים, קרציות, נמלים, יונים, מכרסמים, טרמיטים, דבורים, צרעות, פרעושים ופשפשים הם רק חלק מאותם מזיקים מדוברים. כנגד כל מזיק ישנם מספר שיטות הדברה המותאמות לו.

לאורך השנים האחרונות התגבה ההסכמה לגבי שיטות הדברה אנושיות וירוקות יותר כנגד מזיקים שונים ולכן החלו מדבירים שונים לבצע הדברות אלו. דעה זו גובשה בעיקר בשל העובדה כי ריסוס חומרים רעילים בשטחים חקלאיים למשל עשויים לגרום נזק לאדם בעקיפין בשל הרעלת הפירות והירקות וכן מי התהום שמתחת לאדמה בה נספגים החומרים. כמו כן ישנם מזיקים כמו עכברים ויונים אשר הדברתן נראית ומרגישה אכזרית יותר ולכן נעשה כיום שימוש בשיטות הדברה המרחיקות אותם מהמקום.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן