הדברה בירושלים

לקראת הקיץ מתחילים לצוץ בדרך כלל אורחים לא כל כך רצויים בתוך הבתים שלנו. לפעמים זוהי להקה של נמלים ולפעמים מדובר בתיקנים שמבהילים את הילדים כשהם קמים באמצע הלילה. אז אם המכה היא קלה תוכלו לפתור אותה באמצעות חומרים ביתיים שניתנים לרכישה בכל סופר. אך אם המזיקים התרבו ואין לכם יותר אפשרות להשתלט עליהם, זה הזמן לפנות אל המומחים שיעשו עבורכם את העבודה. כמה טיפים לפני שאתם מחפשים מדביר בירושלים.

איזו הדברה לבחור?

כשאתם מחפשים מישהו שיעשה עבורכם הדברה בירושלים, חשוב שתדעו שיש לכם בגדול 2 אופציות. יש את ההדברה הרגילה שמתבצעת על ידי חומרים כימיים וקוטלת בדרך כלל את המזיקים בצורה מושלמת.

אך יש גם את האפשרות של הדברה ירוקה שהיא מתבצעת על ידי חומרים טבעיים, ביולוגיים. התוצאות הן טובות מאוד, אך איטיות יותר.

היתרונות של הדברה ירוקה על פני ריסוס כימי

  • שימוש בחומרים טבעיים -בהדברה ירוקה משתמשים בחומרים שהינם ידידותיים לסביבה. חומרים טבעיים שלא מזיקים – לאנשים ולבעלי חיים. וכן לא פוגעים בכדור הארץ.
  • אין צורך לפנות את הבית- בהדברה רגילה צריך לעזוב את הבית לכמה שעות טובות, לכל הזמן של ההדברה ולכמה שעות אחר כך עד שהחומר מתפוגג קצת. וגם אז כשנכנסים לבית חשים קצת בריח של חומרי ההדברה ואף עלולים להסתחרר מעט.
  • אין צורך בשטיפת כל החפצים שנחשפו בזמן ההדברה- לא כמו בהדברה כימית שאז חייבים לשטוף את כל הכלים שהיו מגולים בזמן ההדברה כמו כן אם היו חלקי משחק של התינוקות על הרצפה גם חובה לשטוף היטב לפני שהתינוק ישחק בהם שוב ואף יכניסם לפיו.

אז אם אתם מחפשים הדברה ירושלים ואתם רוצים הדברה ירוקה, היכנסו ל'מדבירים נט' ותמצאו מומחים לאזור שלכם.

 

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן