הדברה בחולון מעולם לא הייתה פשוטה, קלה ויעילה יותר!
טלפון קטן אלינו ומומחי ההדברה שלנו בדרך אליך עם מגוון פתרונות הדברה שיחזירו אותך לשגרה במהירות. צוותי ההדברה שלנו זמינים עבורך עשרים וארבע שעות ביממה עם הציוד המתקדם ביותר ולכן אין טעם להמתין אפילו דקה אחת. מחכים לך עם הצעת מחיר ופתרון מלא מעכשיו לעכשיו

ככה פועלת הדברה בחולון

צוות המדבירים נט מטפלים בכל סוגי המזיקים בהצלחה רבה מזה שנים רבות. הצוות שלנו ביצע הדברות בכל המיקומים האפשריים כגון משרדים, בתים, מסעדות, מלונות ועוד. הניסיון והלמידה המתמשכת שלנו עוזרים לנו לפתור את בעיית המזיקים שלך במהירות וביעילות כך שנצליח להחזיר אותך לשגרה במהרה. עולם ההדברה מתחלק לשלושה אמצעי הדברה:

 • הדברה כימית:
  הדרך הזולה והאפקטיבית ביותר להדביר נגד רוב סוגי המזיקים. שיטה זו איננה ידידותית לסביבה ועלולה להוות מפגע בריאותי.

 • הדברה אורגנית:
  הדברה זו מבוססת על חומרים לא רעילים אשר לא פוגעים בבני אדם ולא בסביבה. חומרים אלו יקרים יותר ולכן המחיר של הדברה זו יהיה מעט גבוה יותר מהדברה כימית.

 • הדברה טכנולוגית:
  סוג זה של הדברה מתאים למזיקים ספציפיים כגון תיקנים, עטלפים ויונים. הדברה זו מבוססת על שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים כגון פסי הלם, אולטרה סאונד, גלי קול ועוד. שיטה זו הוכחה כיעילה ביותר נגד סוג זה של מזיקים אך מטבע הדברים יקרה יותר.

כמה עולה הדברה בחולון?

עלות ההדברה תלויה במספר גורמים:

 1. סוג המזיקים

 2. כמות השטח אותו יש לכסות בהדברה

 3. שיטת ההדברה

הדברת טרמיטים בחולון כרוכה בעבודה מיוחדת הכוללת קידוח אשר יהוו מחסום בין הקן לבין הריהוט שנפגע. עבודה כזו מורכבת יותר מריסוס כימי פשוט ועל כן תתומחר גבוה יותר מטבע הדברים. לפני היציאה להדברה,  המדבירים ישאלו אתכם לגבי המצב הנוכחי ויחד איתך תבין את התמונה המלאה ותתמחר לך הצעת מחיר ייחודית ותפורה אישית למצב המזיקים הספציפי שלך.
בכללי שירותי ההדברה בחולון שאנו מספקים עולים החל מ 220 שקלים (המחיר משתנה לפי אופי העבודה)

שירותי הדברה בחולון

צוות המדבירים מענים לכם שירות מלא בחולון לכל סוגי המזיקים הקיימים. כתבנו עבורך מדריך מפורט כדי לעזור לך להבין איך ניתן להתמודד ולהתגונן מסוגי המזיקים הנפוצים השונים.

סוג ההדברה

נזקי המזיק

שיטת ההדברה

הדברת נמלים בחולון

נמלים, המוכרות לכולנו מכל בית ועסק, חודרות למרחב הפרטי שלנו מכיוון שהן מחפשות מזון. מעבר לכמות העצומה שהן מגיעות בה, ישנו סוג נמלים שאפילו עלול להרוס רהיטים!

נמלים, כמו דבורים, פועלות תחת מלכה אחת שהיא בעצם מטרת ההדברה כי אם המלכה תיעלם, הנמלים יעלמו. לכן אנחנו נפזר פיתיון ג'ל ברחבי הבית. פיתיון זה פועל כמו פצצה מתקתקת. החומר מתחיל לפעול רק לאחר זמן מה על מנת שהנמלים יקחו אותו אל המלכה שתיזון ממנו וההמשך ידוע.

הדברת תיקנים בחולון

מעבר לתחושת הגועל והרצון לברוח, תיקנים ידועים כנשאי חיידקים כגון E coli וסלמונלה. בנוסף, אכילה של מזון הנגוע בגללי תיקנים עלול לגרום לבעיות בריאותיות רציניות וישנם דיווחים על עוררות של תגובות אלרגיות מצד אנשים רגישים במיוחד.

תיקנים חיים בקנים ולכן, בדומה לריסוס נמלים בחולון, נצטרך להגיע לקן כדי ליצור אפקט אמיתי. כדי לעשות את זה ישנן 2 שיטות:

 1. הדברת ג'ל אשר פועלת בדומה להדברת נמלים. הג'ל מכיל בתוכו עירבוב של חומרים אשר מתפרקים לאט ומגיעים עד לקן עצמו.

 2. ריסוס כימי אשר כשמו כן הוא, ריסוס של כלל הדירה או העסק במקומות המועדים לפורענות אשר לרוב יהיו חשוכים ולחים.

הדברת מכרסמים בחולון

עכברים וחולדות הנפוצים באיזורים עירוניים הם כר פורה לחיידקים. חיידקים אלו מועברים לאדם בשני אופנים: נשיכה והפרשות.

להדברת סוג זה של מזיקים יש 3 שיטות עיקריות: מלכודות, רעל, וריסוס.מלכודות היא השיטה ההומאנית יותר ולכן מומלצת על ידי צוות המדבירים שלנו.

שיטת הרעל איננה מומלצת מכיוון שמכרסמים יכולים לזהות את הפתיונות ולהימנע מהם במקרה הטוב או לאכול אותם ולמות מהרעל במקומות המסתור שלהם אשר נמצאים איפשהו אצלך בבית במקרה הפחות טוב.
שיטת הריסוס נחשבת יעילה במיוחד מכיוון שהיא יכולה לחדור למקומות המסתור של המכרסמים ולתקוף אותם שם.  צוות המדבירים בחולון ממליצה להשתמש בריסוס אשר ירחיק את המרכסמים ולא יחסל אותם על מנת להימנע מריחות לא נעימים אשר יעלו מהמכרסמים המתים.

הרחקת יונים בחולון

לכלוך, מטרד רעש והעברת מחלות ומזיקים מסכני אדם.

יונים הן יצור עקשן שלא מרפה בקלות. אך עם התפתחות הטכנולוגיה נוצרו שיטות מוכחות שמרחיקות את היונים לצמיתות כגון דוקרנים, לייזר, קפיץ, רשת, דחליל וגלי קול. צוות המדבירים נט ממליצים לשלב בין השיטות על מנת לקבל תוצאה מושלמת אשר תסיים את הסיפור אחת ולתמיד.

צוות המדבירים מקצוענים בתחום ההדברה ויכולים לספק לך שירותי הדברה בחולון נוספים מעבר להדברת מזיקים מסוג חרקים. כידוע, הסביבה האורבנית מלאה בבעלי חיים שאנחנו לא כל כך רוצים בתוך הבית שלנו או בסביבה שלו וגם על סוג כזה של מטרד צוות המדבירים מסוגל לענות במהירות וביעילות.

הרחקת עטלפים:

למרות שהם מאוד דומים, ישנם מספר סוגים של עטלפים המסתובבים באיזורים בנויים: עטלף הפירות המצוי, עטלף יזנוב קטן, אשף מצוי ולילן מצרי. יש לציין שמדבירים לא פועלים על מנת לחסל עטלפים! סוג זה של בעל חיים ניזון מכל המזיקים המטרידים אותנו ולכן הוא קריטי למגוון הביולוגי. יחד עם זאת, ההפרשות של העטלף עלולות לגרום ללכלוך רב בסביבתם. הדרך היעילה ביותר להרחיק עטלפים היא שימוש בנשק שלהם כנגדם. עטלפים מתקשרים ביניהם בסונאר וכאן נכנסת ההרחקה האלקטרונית. הרחקה זו עושה שימוש בגלי אולטרא סאונד שמפריעים לעטלפים להתמצא במרחב ולכן לבסוף לעזוב אותו.

הדברת בר מים:

כולנו נחשפנו לסיפורים וסרטונים מזעזעים של מזיקים אשר חדרו לברי המים והחליטו להפוך אותם לבתים החדשים שלהם. המסר המרגיע הוא שניתן לטפל בבעיה על ידי שילוב של הדברה ושמירה על סדר והיגיינה במטבח. המזיקים שאוהבים במיוחד את ברי המים הם התיקנים ודרך הטיפול בהם משלבת פיזור פיתיון ג'ל אותו התיקנים אוכלים ומתים והמשך טיפול בשאר הבית על מנת לוודא שהמטרד הוסר. לאחר ההדברה רצוי להקפיד על ניקיון איזור בר המים והבית כולו.

הרחקת חתולים:

בעל החיים המתוק הזה טומן בחובו גם לא מעט בלגן ומטרד. מעבר להיותו חמוד באינטרנט, חתול עלול לגרום להעברת מחלות הן בהפרשות שלו והן כתוצאה משריטה או נשיכה ולכן מומלץ לטפל במטרד בהקדם. שיטות הרחקת החתולים הומאניות ומתבצעות ברגישות שיא ללא גרימת סבל לחתול. שיטות ההרחקה השונות כוללות הרחקת חתולים עם מכשיר אולטראסוני, פיזור מלכודות לחתולים, פיזור ג'ל ריחני להרחקת חתולים, דוקרנים נגד חתולים, דחליל מרחיק חתולים ורשתות צפופות להרחקת חתולים.

סיכום אודות הדברה בחולון

מומחי ההדברה של צוות המדבירים נט הם מדבירים מוסמכים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. כלל החומרים אשר משמשים את מומחי ההדברה הם חומרים באישור המשרד להגנת הסביבה כך שכל סוג הדברה אשר המדבירים נט מבצע הוא בעל פגיעה מינימלית בסביבה. שירותי הדברה בחולון פועלים 24 שעות ביממה וזמינים מיידית לכל מקרה חירום אשר עלול לקרות.
אנחנו מזמינים אותך להתקשר כבר עכשיו על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת שתסיר את המטרד במהירות, ביעילות ובמקצועיות.

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן