הדברה בהוד השרון הינה שם כולל לשירותי הדברה המוצעים באזור זה. ישנם עשרות שירותי הדברה נגד מזיקים שונים. את שירותים אלו מזמינים אנשים פרטיים, בעלי עסקים וחקלאים שונים, כל אחד מסיבותיו.

הדברה בהוד השרון

הדברה בבית פרטי:

אף אחד מאתנו לא רוצה להיתקל במזיקים שונים בביתו. נמלים, תיקנים, עכברים, פרעושים ופשפשים הם רק חלק מאותם מזיקים שיכולים לפקוד את ביתנו בחיפוש אחר מזון ומסתור. המזיקים מעבירים מחלות לאדם, מזיקים לרכוש ולמזון ומכאן אינכם רוצים אותם בסביבתכם. לא כל הדברה דורשת את עזיבת הבית למספר ימים אולם מומלץ להיוועץ עם המדביר בנוגע לשיטת ההדברה והוראות בטיחות לפני ואחרי.

הדברה בשטח חקלאי:

ישנם מזיקים שונים כמו נמלים, עטלפים, עכברים ומזיקים שונים הניזונים מפירות ויבולים אחרים בשטחים חקלאיים ומכאן הם עשויים להזיק לחקלאי העומל קשה בגידול וטיפוח העצים והשיחים במקום. ישנן מס' שיטות הדברה מומלצות באזור חקלאי. כיום יותר מדבירים דוגלים בשיטות הדברה שאינן כרוכות בריסוס חומרים כימיים אשר מזיקים בעקיפין לאדם ולבעלי חיים.

הדברה לעסק:

ישנם בעלי עסקים שונים המזמינים חברות הדברה באזוריהם פעם בשנה לביצוע הדברות המונעות הגעתם של מזיקים שונים לאזור. עסקים אלו יכולים להיות משרדים שונים, מפעלים, מרכזי מסחר, בתי ספר, בתי מלון ועוד. באף אחד ממקומות אלה, וודאי אם ישנה פעילות רבה של אנשים באזור – ההדברה היא בגדר חובה.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן