הדברה בגבעתיים היא שם כולל לשירותי הדברה המוצעים לתושבי העיר על ידי מדבירים שונים באזור. ישנם סוגים רבים של הדברות המוצעות לתושבי האזור לפי סוגי שונים של מזיקים. מדביר בגבעתיים צריך להגיע תחילה למקום, לבחון את השטח, לזהות את המזיקים ודפוסי הפעולה שלהם במקום ובהתאם לכך לבחור בקפידה את שיטת ההדברה המומלצת ביותר לפתרון הבעיה.

מהם כוללים שירותיו של מדביר מוסמך בגבעתיים?

הדברה בגבעתיים

הדברת נמלים – בעיקר בחודשי הקיץ החמים הנמלים מתרוצצות בבית בחיפוש אחר מזון. כדי להדביר הנמלים יש הצורך בהדברת הקן עצמו. מכאן צריכה להיות עבודה של איש מקצוע מנוסה כדי לבצע זאת.

הדברת מכרסמים – עכברים יכולים למצוא מסתור ומזון בביתנו ולכן רבים מהם פוקדים אותו לאורך זמן. הם חיים לרוב בין קרטונים, בתוך ארונות עמוסים ובין הקירות. הם עוברים גם במערכות ביוב ולכן נושאים עמם חיידקים ווירוסים שונים העשויים להעביר מחלות לאדם. הדברת עכברים דורשת ידע וניסיון רב בתחום.

הדברת דבורים – אינכם רוצים להיעקץ על ידי דבורה, לבטח שלא על ידי נחיל דבורים. בעבור רבים מדובר בסכנת חיים ממשית. מכאן שאינכם רוצים להתעסק אתם ולהזמין מדביר מקצועי שיבצע את העבודה.

פשפשים – חרקים קטנטנים שכמעט ואינם נראים לעין, חיים על בעל החיים שאנו מגדלים בבית אך בכיף גדול יכולים לרבוץ גם על הספה בסלון או אפילו במיטה בחדר השינה. מדביר מנוסה ידע כיצד להדבירם בצורה גורפת ואף לתת עצות למניעת חזרתם בעתיד.

לעוד מידע בנושא הדברות לשיטות פעולה ולפתרונות נגד מזיקים ניתן למצוא בפורטל מדבירים.net

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן