בת ים היא אחת מהערים המוכרות והמאוכלסות באזור המרכז. תושבים רבים מזמינים שירותי הדברה בבת ים לאורך השנה כולה, אולם שירותים אלה נפוצים יותר בקיץ, בהם מזיקים רבים יוצאים כדי לחפש מזון אשר יוכלו לאגור לחורף.

שירותיו של מדביר מוסמך בבת ים כוללים מגוון רחב של סוגי הדברות

מה כוללים שירותיו של מדביר בבת ים

הדברת נמלים – הנמלים חיות בקנים של מאות אלפי פריטים. כולנו מכירים מהי נמלה ואף אחד מאתנו לא אוהב שנמלים מסתובבות לנו על האוכל ומזהות אותו ובטח שלא מסתובבות לנו במבטח ובסלון כשאנו מזמינים אורחים או מכינים אוכל.

הדברה בבת ים הדברת נמלים – הנמלים חיות בקנים של מאות אלפי פריטים. כולנו מכירים מהי נמלה ואף אחד מאתנו לא אוהב שנמלים מסתובבות לנו על האוכל ומזהות אותו ובטח שלא מסתובבות לנו במבטח ובסלון כשאנו מזמינים אורחים או מכינים אוכל.

הדברת טרמיטים – הטרמיטים הינם חרקים קטנים הניזונים מעץ. זו גם הסיבה מדוע חרקים אלו מסוכנים מאוד לבני האדם. הם יכולים לחסל את הריהוט שלנו מבפנים מבלי שנשים לב. ישנן מס' דרכים לזהות פעילות של טרמיטים, מומלץ לקרוא על זה וכן מומלץ להזמין מדביר בזמן על מנת לעשות הדברת טרמיטים לפני שיהיה מאוחר.

הדברת פרעושים – אם יש לכם כלב או חתול בבית ככל הנראה לאורך הזמן גם יהיו לכם פרעושים בבית, לבטח אם בעל החיים גם מסתובב בחוץ. הפרעושים שוהים בפרוותו של בעל החיים, מוצצים את דמו ועשויים להעביר מחלות לכם ולבעל החיים עצמו.

הדברת עכברים – העכברים חיים במערכות ביוב ובפחי אשפה אך מחפשים מסתור בביתו של האדם וכמובן זקוקים לשאריות מזון של האדם כדי להתקיים. העכברים נושאים על פרוותם חיידקים שונים העשויים להעביר מחלות לאדם ולכן יש הצורך בהדברתם בהקדם. זאת ניתן לעשות באמצעות מלכודות או פיתיונות רעילים בדרך כלל.

ניתן להשוות מחירים ולקבל לכל סוג הדברה מחיר לפי קטלוג בפורטל מדבירים.net

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן