הדברה בבית שמש היא חלק מאחד הענפים שצמחו הכי הרבה בשנים האחרונות. עם ריבוי האוכלוסייה והבנייה בכל אזור בארץ וכן בבית שמש, כך עלה גם הביקוש למדביר מקצועי ומנוסה בתחום והספקת שירותיו באזור.

הדברה בבית שמש

סוגי הדברה שונים:

הדברת טרמיטים – הטרמיטים הינם חרקים קטנים החיים במושבות ענקיות של מאות אלפי טרמיטים. הם ניזונים בעיקר מעץ ולכן אם יש לכם ריהוט עץ בבית או בגינה מומלץ להיות ערניים בנוגע לחשדות וסימני זיהוי של טרמיטים בסביבתכם.

הדברת נמלים – הנמלים יוצאות בעיקר בחודשי הקיץ החמים בחיפוש אחר מזון אותו יוכלו לאגור לחורף. הן עובדות לרווחיותה של המלכה החיה בקן ולכן הדברה אפקטיבית נגדן תהיה זו המדבירה את הקן עצמו ואת המלכה.

הדברת מכרסמים – העכברים והחולדות חיים במערכות ביוב ובפחי אשפה. הם מוצאים מקומות מסתור רבים בסביבת ביתו של האדם וכן מזון החשוב למחייתם. הם עשויים להעביר מחלות לאדם בעת מגע פיזי בהם או בצואתם, לזהם את המזון עמו הם באים במגע ועוד.

הרחקת יונים – שירות הומני יותר מתבצע כנגד יונים. הן נחמדות, אוכלות פירורי לחם אותם אנו מפזרים להם בפארק, אך נושאות עמן כינים וקרדיות אשר מעבירים מחלות לבני האדם. כמו כן צואתן החומצית עשויה לגרום נזק לרכוש כמו למשל לפח הרכב שלכם.

מדביר בבית שמש יוכל לספק לכם שירותי הדברה אלו ואחרים. מצאו את המדביר המתאים עבורכם באתר, צרו עמו קשר וקבלו ייעוץ ושירות.

סגירת תפריט
Call Now Button072-3341454 דילוג לתוכן